• DOLAR
  $1.971,0400
  ( ₺0,51 )
 • EURO
  $0,6696
  %-0,13
 • ALTIN
  $34.563,7700
  %0,10
 • BIST
  91,7812
  ( -₺0,02 )
‘ Tohma Semt Spor Sahası’ Projesi Gerçeğe Dönüştü

‘ Tohma Semt Spor Sahası’ Projesi Gerçeğe Dönüştü

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın yeni dönem vaatlerinden ‘Spor Tesisleri’ projesi içerisinde yer alan ‘Tohma Semt Spor Sahası ‘ projesi tamamlanarak hizmete girdi.

Tohma mahallesine kazandırılan semt spor sahasında incelemelerde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, vatandaşlara verdikleri bir sözü daha gerçeğe dönüştürdükleri için mutlu olduklarını söyledi. Yeşilyurt’un dört bir tarafını yeni nesil spor sahalarıyla buluşturmaya devam ettiklerini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, iki dönüm alan üzerine inşa ettikleri Tohma Semt Spor Sahası sayesinde bölgedeki gençlerin daha nezih ve modern bir alanda spor yapmalarına katkı sunacaklarını söyledi.
Sağlıklı, dinamik ve güçlü bir hayat için gerekli olan sportif aktiviteleri temiz, düzenli ve modern alanlara taşıdıklarını sözlerine ekleyen Başkan Çınar, “ Yeni dönem vaatlerimizden olan Spor Tesisleri projelerimizin bir parçası olan Tohma Semt Spor Sahası projemizi söz verdiğimiz zamanda tamamlayarak bölgemizin hizmetine sunduk. Toplam 2 dönüm alan üzerinde hizmet verecek olan spor sahamız gerek iç ve dış tasarımı gerekse de çevre düzenlemesiyle bölgemizin gelişim düzeyine olumlu yansımalarda bulunacaktır. Seçimlerde buradaki gençlerimizin bizden talebi olan spor sahamızı hizmete sunmaktan mutluluk duymaktayız.” dedi. >> HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?