• DOLAR
  $2.437,5900
  ( ₺5,31 )
 • EURO
  $1,7426
  %-0,59
 • ALTIN
  $62.489,3200
  %1,18
 • BIST
  91,6823
  ( -₺0,07 )
Şampiyon Kuzenler Müdür Kayhan’ı Ziyaret Etti

Şampiyon Kuzenler Müdür Kayhan’ı Ziyaret Etti

17 Ocak 2021 tarihinde İstanbul Atletizm salonunda yapılan, Olimpik Deneme Salon Yürüyüş Şampiyonasında dereceye giren Malatyalı sporcular Serhat ve Mehmet Güngör kuzenler antrenörleri Nihat Erim ile birlikte Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan’ı ziyaret etti.

Dereceye giren sporcular ve antrenörlerini makamında ağırlayan İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan Olimpik Deneme Salon Yürüyüş Şampiyonasında sporcularımızın almış olduğu başarıdan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Kayhan ‘’ Sporcularımız büyükler, gençler ve yıldızlar yaş grubu sporcuları tek kategori olarak büyükler kategorisinde 5000 metre yarıştılar. Çekişmeli geçen yarışmada sporcumuz Serhat Güngör 3000 metre geçiş derecesi 11.47.57 ve 5000 metre bitiriş derecesi 20.03.56 ile iki gençler Türkiye rekorunu da kırması, Mehmet Güngör’de yıldızlar yaş grubu olan 2004-2005 doğumlu sporcular içinde yarışmayı önde tamamlaması bizi çok memnun etti. Sporcularımızın önünde Balkan, Avrupa ve Dünya Şampiyonası var umarım orada da iyi derceler alırlar. Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcularımızın her zaman her konuda yanlarındayız. Almış oldukları bu başarıdan dolayı antrenörümüz Nihat Erim’i ve sporcularımız Serhat ve Mehmet Güngör’ü ve sporcularımızın ailelerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim’’ dedi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörü Nihat Erim ise ‘’ Bu başarı kolay olmadı gerçekten, yıllardır süren çalışmalarımız nihayet meyvelerini vermeye başladı. Yaşanan Pandemi sürecine rağmen aralıksız disiplinli bir şekilde çalışmaya devam ettik. Tabi İl Müdürümüz Ebu Bekir Kayhan bize her zaman her konu da destek oluyor kendilerine de teşekkür ediyorum. Umarım önümüzde sporcularımız ile daha nice başarılar kazanıp İlimizi ve Ülkemizi Uluslararası yarışmalar da en iyi şekilde temsil edeceğiz’’ dedi.
>> Ebubekir Atilla

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?